הובלות
אודות
צור קשר
 
 
 
 
  הובלות קטנות

הובלות קטנות הן משהו שעשוי להיות מוכר להרבה מאיתנו. בין אם קנינו איזה חפץ חדש מדהים (כמו ספה חדשה לסלון, מיטה או מסך פלזמה) או שאנחנו פשוט רוצים להעביר חלק מהחפצים שיש לנו במקום נידח כל שהוא (כמו מחסן ששכרנו) למקום אחר (אל הבית שלנו, לדוגמא), הובלות קטנות הן הפתרון.בין אם קנינו איזה שהוא חפץ חדש ואין לנו את הרצון או את היכולת להעביר אותו בצורה עצמאית (כי הוא כבד מדי, כי הוא גדול מדי או שניהם ביחד), הובלות קטנות הן הפתרון.

הובלות- למה קטנות ולמה גדולות?

הובלות קטנות כשמן כן הן- הן הובלות שאינן בסדר גודל ענק (כמו מעבר של דירה) אלא של מעבר של חפצים בודדים. יהיו אלה כמה חפצים או אפילו חפץ אחד שאנחנו לא יכולים להעביר בעצמנו, הובלות קטנות משמשות אותנו כדי להעביר את החפצים שלנו ממקום למקום- בין אם קנינו אותם וההובלה היא מהחנות אלינו הביתה או שהיו כבר ברשותנו וההובלה היא ממקום אחד (כמו בית ההורים, למשל) למקום אחר (כמו הבית שאנחנו שוכרים).

מה אנחנו בכלל מובילים שם בפנים?

אנחנו חיים בעולם של חפצים. ישנם אנשים שלוקחים את זה צעד אחד קדימה מדי ומתחילים לצבור חפצים שהם לא צריכים, אבל לרובנו יש שימוש ברוב אם לא כל החפצים שיש לנו בבית (ולא שימוש "מומצא" לזמנים לא ידועים שבהם יקרו דברים לא ידועים- דוגמת האנשים שאוגרים מזון לעת האפוקליפסה). החפצים האלה, בעולם שלנו, עולים כסף- חלקם יותר, חלקם פחות. מכיוון שאנחנו לא רוצים (או לא יכולים להרשות לעצמנו) לקנות כל פעם מחדש את החפץ שיש לנו שימוש בו (פשוט מבחינה כלכלית, או שזה מבחינה סנטימנטלית), אנחנו בוחרים לעשות הובלות קטנות- הובלות קטנות נועדו כדי להעביר את החפצים שאנחנו רוצים ממקום למקום (במקום לזרוק ולקנות אחד חדש, שלפעמים זה אפילו עדיף).

בעוד חלקנו אולי עשויים להצליח לעשות זאת לבדם (אלה שיש להם או שיכולים לשכור טנדר או משאית ומספיק חזקים להעמיס את החפצים בעצמם) אבל רובנו לא רוצים או לא יכולים להעמיס את החפצים האלה וקוראים לבעלי מקצוע שיעשו זאת בשבילנו.

מי הם עם אנשי ההובלות?

אנשי הובלות קטנות הם אנשים שמתפרנסים מהובלות. הובלות קטנות זה כמו עבודות מזדמנות קצרות בשבילם- מכונת כביסה פה, מיטה שם. ככה לאט-לאט הם מרוויחים את לחמם. העוסקים במקצוע הובלות קטנות מספיק מיומנים ומספיק חזקים כדי להעביר גם את החפצים הכבדים ממקום למקום.

הובלות קטנות, יהיו אלה חפצים גדולים או כבדים או אפילו שניהם יחד, מטופלות על ידי אנשים שמספיק מיומנים בסחיבה ובהעמסה של החפצים האלה (בלי שישברו לעצמם את הגב או שישברו לנו את החפצים.