הובלות
אודות
צור קשר
 
 
 
 
 

 

 

 

העברת דירה

העברת דירה הן משהו שכולנו נתקלנו בו בשלב כזה או אחר של החיים שלנו. בין אם אנחנו צריכים להוביל חפץ שכמעט נכנס לתוך המכונית אבל לא בדיוק או שאנחנו צריכים להוביל חפצים שהרבה יותר מדי כבדים מכדי שנוכל להעמיס אותם בעצמנו, שלא לדבר על לסחוב אותם במורד או במעלה המדרגות.

מי בכלל מרוויח מכל הסיפור הזה?

העברת דירה משמשות פרנסה להרבה אנשים- אנשים שמתפרנסים מהעבודה של להעביר חפצים ממקום למקום. רובנו ככולנו היינו צריכים להעביר באיזה שהוא שלב בחיים חפצים, בין אם זה במעבר דירה או שקנינו איזה שהוא חפץ ואנשי העברת דירה הביאו אותו עד אלינו. העברת דירה הן העמסה ופריקה של מעט חפצים. למרות שאלה מעט חפצים (לעומת מעבר של דירה שלמה) הן עדיין עשויות להיות גדולת וכבדות- דברים שאנחנו לא יכולים להעמיס במכונית שלנו (או לא רוצים). העברת דירה משמשות כדי להעביר את החפצים שלנו ממקום למקום- בין אם קנינו איזה שהוא חפץ חדש (כמו מיטה, מכונת כביסה או ארון גדול) או שאנחנו רוצים לעבור דירה, הובלות הן מה שאנחנו נעזרים בו.

מה פתאום הובלות, בעצם?

הניידות שלנו בעולם המודרני גדולה- אנחנו יכולים לעבור ממקום למקום כאוות נפשנו במהירות וביעילות. אנחנו יכולים להחליט יום אחד שאנחנו לא רוצים לגור יותר בעיר מסוימת ולעבור לפרברים, לקיבוץ או לכפר. אנחנו יכולים להחליט שאנחנו בכלל רוצים לעבור לארץ אחרת. אנחנו עוברים לגור עם בן או בת הזוג שלנו, לגור הרחק מההורים בדירת רווקים טיפוסית או שאנחנו עוברים לגור בקומונה עם הרבה חבר'ה בעלי אותה אידיאולוגיה כמו שלנו.

וכמה זה עולה לנו?

הניידות שלנו היא יחסית זולה. אבל מה עם הניידות של החפצים שלנו?

חפצים בעולם הזה עולים כסף. חלקם עולים יותר, חלקם עולים פחות. לחלקם פשוט יש ערך סנטימנטלי. בין אם החפצים שלנו עולים הרבה או פחות זה לפעמים בזבוז (בעיקר של משאבי כדור הארץ) לקנות את אותו חפץ רק חדש (אלא אם כן יש סיבה טובה לכך כמו מכונת כביסה שכבר חצי שבורה מכל כיוון). כדי שבכל זאת נוכל להשתמש בחפצים האלה (ששימושיים לנו בחיי היום-יום) אנחנו משתמשים באנשי העברת דירה.

לסיכום

אנשי העברת דירה הם אנשים שהפרנסה שלהם היא להעביר חפצים ממקום למקום. בין אם החפץ הזה יקר לנו מבחינה כספית או מבחינה רגשית, אנחנו רוצים אותו איתנו כי יש לנו שימוש בו. לעיתים החפץ הזה גדול מדי או כבד מדי מכדי שנוכל לסחוב אותו בעצמנו (שלא לדבר על להוריד אותו במורד המדרגות או הפוך). מכיוון שכבר העברת דירה משמשות אותנו כדי להעביר את החפצים שאנחנו צריכים למקום שאנחנו צריכים אותם בו.