הובלות
אודות
צור קשר
 
 
 
 
 

חברות הובלה

חברות הובלה זה משהו שכל אחד ואחד מאיתנו נתקל בו באיזה שהוא שלב בחיים שלנו. לחלקנו יש התנסויות יותר טובות ולחלקנו התנסויות פחות טובות מכל הסיפור הזה. חלקנו צעירים בכל הנושא הזה וזו עשויה להיות הדירה הראשונה שהם עוברים אליה (ומזל טוב, כמובן) או שאנחנו כבר ותיקים ומנוסים בכל מה שקשור למעבר בין דירות וכבר יודעים את כל המי ומה שיש לדעת בעניין.

אז למה לנו חברות הובלה (ולמה לי פוליטיקה עכשיו?)?

חברות הובלות בצפון הארץ משמשות אותנו כדי להעביר את התכולה של הבית שלנו מהבית הקודם אל הבית החדש שאנחנו עוברים אליה. חברות הובלה משמשות אותנו כדי להעביר את כל החפצים שהיו בדירה הקודמת אל הדירה החדשה כדי שנוכל להתמקם בנוחות ובמהירות בתוך הבית החדש שלנו. העניין הוא שבית, יפה ככל שהוא יהיה, לא יהיה בית ביתי בלי ריהוט, חפצים והדברים שיש להם ערך סנטימנטלי עבורנו. כל החפצים שאנחנו אוהבים ומשמשים אותנו בחיי היום יום- חפצים כמו מיטה, מכונת כביסה או כלי מטבח שונים שמשמשים אותנו. זה לא ביתי במיוחד לגור בתוך בית ריק, מרווח ככל שיהיה, כמה כיווני אוויר שלא יהיו לו וכמה מואר שהוא לא יהיה. מכיוון שאנחנו רוצים לגור בתוך בית שיהיה לנו נעים בתוכו אנחנו יוצרים בתוך המרחב שלו את הסביבה שנוח לנו לחיות בה.

על ניידות והובלה

חברות הובלה בעצם משמשות אותנו כדי לא לקנות מחדש את כל החפצים שלנו. מכיוון שאנחנו בתור בני אדם די ניידים אנחנו יכולים להרשות לעצמנו (ז"א- אם אנחנו באמת יכולים להרשות לעצמנו מבחינה כלכלית) לעבור ממקום למקום ברגע שאנחנו מחליטים על כך. בין אם אנחנו עוברים בתוך העיר עצמה, עוברים לעיר אחרת או אפילו עוברים לארץ או יבשה אחרת. החפצים שלנו, לעומת זאת, פחות ניידים. החפצים שלנו עשויים להיות די כבדים וגדולים והרבה יותר מסובך להעביר אותם מאשר להעביר את עצמנו ממקום למקום. מזגנים, רהיטים, ואף חפצים יקרי ערך בבית כמו פסנתרים, וואזות וכלי חרסינה - כל אלו נכללים תחת הובלות כבדות. מכיוון שכך חברות הובלה הופכות להיות רלוונטיות- חברות הובלה משמשות אותנו כדי לנייד את החפצים שלנו ולהפוך את האפשרות שלנו לעבור ממקום למקום כאוות נפשנו למלאה.

בעצמנו או על ידי אנשי מקצוע?

חברות הובלה זה משהו שנעשה על ידי בעלי מקצוע. בעוד אנחנו יכולים לעשות זאת בעצמנו זה לעיתים לא חכם במיוחד. חברות הובלה לעיתים כוללות סחיבה של חפצים גדולים וכבדים, ובמיוחד במקומות קשים כמו בנייני קומות בלי מעלית זה עשוי להיות מכה- גם לחפצים שלנו שעשויים ליפול ולהישבר וגם לגב שלנו שעשוי להיתפס כתוצאה של עודף מאמץ. מכיוון שכך ובהתאם לזאת לפעמים עדיף לנו להזמין שירות של אנשי חברות הובלה מיומנים שמספיק חזקים ומספיק מיומנים באמנות של סחיבת חפצים והעמסתם אל המשאית. בעוד זה עשוי לעלות לנו, כביכול, קצת יותר מאשר אם היינו שוכרים משאית ומנסים לעשות זאת בעצמנו, בפועל זה עשוי לעלות לנו הרבה פחות. בהרבה פחות כאב ראש, בעיקר.