הובלות
אודות
צור קשר
 
 
 
 
 

 

 

חברת הובלות

חברת הובלה היא חברה שאנחנו פונים אליה כשאנחנו רוצים להעביר תכולה של מקום- תהיה זו תכולה של הדירה שאנחנו רוצים לעבור איתה למקום אחר או תכולה של משרד, או כל דבר אחר שאנחנו רוצים להעביר ממקום למקום, תהיה זו תכולה של מקום שלם או כמה חפצים בודדים.חברת הובלות משמשת אותנו כשאנחנו רוצים להעביר חפצים ממקום למקום. בין אם אנחנו רוצים לעבור לדירה אחרת או שאנחנו רוצים רק להעביר כמה חפצים מהדירה או אליה (ובאותה מידה מחנות, משרד או מחסן- כל מקום שבו אנחנו מאחסנים חפצים שאנחנו רוצים שישמשו אותנו בשלב כזה או אחר בחיים שלנו). חברת הובלות בעצם עושה את העבודה של העמסת החפצים והעברתם ממקום למקום.

היתרון של חברת הובלות היא המוניטין- לעומת אנשים פרטיים שאנחנו לא יודעים האם הם אמינים או לא, חברת הובלות בד"כ צריכה לדאוג למוניטין שלה כדי שימשיכו לבוא אליה לקוחות. מצד אחד זה עדיף כי אנחנו יודעים על פי חוות דעת של אנשים אחרים (ועדיף כאלה שאנחנו מכירים, מן הסתם) שהחברה הזאת לא תגנוב לנו את כל החפצים ברגע שרק נסתכל לצד השני אבל מצד שני עם מוניטין מגיע גם מחיר- מחיר שלעיתים כדאי לנו לשלם (כי כמו שאנחנו יודעים- לשלם בזול לפעמים עולה לנו ביוקר).

למה אנחנו צריכים הובלות בכלל?

הסיבות להובלה של חפצים רבות- יכול להיות שאנחנו עוברים לדירה חדשה או שאנחנו רוצים להעביר מהדירה או אל הדירה שלנו חפצים, בין אם אלה חפצים שקנינו ואנחנו רוצים לסדר אותם בבית או חפצים שהיו כבר ברשותנו ואנחנו רוצים עכשיו להביא ולהשתמש בהם. החפצים שלנו הם חפצים שמשמשים אותנו בחיי היום יום. בין אם אלה חפצים שמיועדים לאחסון של דברים (כמו ארונות) או שמשמשים אותנו לפעילויות אחרות שאנחנו עושים, לפעמים, על בסיס יומי (כמו מכונת כביסה במשפחה מרובת ילדים).

מכיוון שהחפצים האלה לעיתים עולים לנו הרבה (מבחינה כספית ומבחינה רגשית) אנחנו מעדיפים להוביל אותם מאשר לזרוק ולקנות חדשים (פשוט מבחינה כלכלית, ולעיתים מבחינה רגשית). מכיוון שהחפצים האלה לעיתים גם גדולים וגם כבדים ואנחנו גם גרים בקומה עליונה של בניין בלי מעלית (ואפילו אם לא- מי רוצה להתחיל לסחוב ולהעמיס את כל החפצים האלה?!) אין לנו את הכוח (ובטוח לא את החשק) להתחיל להתעסק עם זה בעצמנו. מכיוון שכך אנחנו יכולים לקבל את השירות של חברת הובלות.

חברת הובלות מספקת לנו את השירות של העברת חפצים- גם חפצים גדולים וכבדים וגם מקומות עליונות בבניינים ללא מעלית (כמובן- בתוספת של תשלום), חברת הובלות מעסיקה אנשים שהמיומנות שלהם היא להעמיס ומספיק חזקים כדי לעשות זאת בלי לשבור את הגב תוך כדי.