הובלות
אודות
צור קשר
 
 
 
 
 

 

מרכיב חשוב בנושא שילוח בינלאומי הוא מרכיב הזמן.

אנשים וחברות המשתמשים בשילוח מסוג שילוח בינלאומי, אינם יכולים להרשות לעצמם לבזבז זמן מיותר. כל דקה נספר וכשהמשלוח לא מגיע ליעדו בזמן יש השלכות מרובות.
חברת שילח בינלאומי רצינית מבצעת שילוח באופן מהיר, יעיל ובטוח כאשר המשלוח מגיע ליעדו בזמן הקצוב ובאופן שלם ואחיד.
 
מרכיב הזמן אינו מתייחס רק לזמן הגעת המשלוח שנשלח דרך שילוח בינלאומי כי אם לשירות אותו מעמידה החברה. חברות המנהלות עסקים ברמה בינלאומית אינם מייחסים את השעון המקומי שלהם כמגביל את שעות עבודתם והם יוצרים תקשורת ומנהלים עסקים מסביב לשעון. חברות כאלה ושאר יזמים פרטיים זקוקים לחברות שילוח בינלאומי שיהיו זמינות להם כל הזמן ויעניקו שירות יעיל ואמין בכל שעות היממה.
 
חברות שילוח בינלאומי מקושרות לחברות אחרות בארץ ובעולם שיכולות ליעל ולזרז שילוח בינלאומי. חברות אלה מכירות את אופן 
שילוח בינל
הפעולה של החברות עמן עובדים בשיתוף פעולה וכך מסוגלות לקצר טווחים, תהליכים וכמובן, איך לא, זמנים.
 
 אופן פעולה יעיל שכזה לצורכי שילוח בינלאומי יוצר רווח משני שהוא חיסכון כספי, כלכלי ולא רק חיסכון בזמנים. יעילות חברות שילוח בינלאומי נמדדת גם ביכולת לשרת את הלקוח בצורה הטובה והישירה ביותר, בכמה שפחות כסף. איכות השירות של חברות שילוח בינלאומי נמדדת, אם כן, ביכולת לספק שירות תמידי, סביב השעון, לבצע שילוח בינלאומי בזמן הקצר ביותר, בכמה שפחות כסף.
חברות שילוח בינלאומי מקצועיות ואמינות מספקות שירות שקוף המתנהל ביעילות תוך קשר הדוק לאנשים בשטח למצב השילוח.
 
חברות אלו מצטיידות בתוכנות ממוחשבות ואנשי קשר המעדכנים ומעדכנים בזמן אמת ויכולים לתת תמונת מצב לגבי שילוח בינל מסוים וכך לאפשר ללקוח להיות רגוע ושקט ולדעת מה צפי ההגעה של המשלוח ליעדו וכמובן גם ההגעה הסופית ליעד.